The Cappa

piotkowska 89
To przyjemność powitać Cię tutaj!

Jeżeli wybierasz Łódź na cel swojej podróży to Apartments & Suites przy Piotrkowskiej 89 jest idealnym miejscem na pobyt. Oczywiste motto naszego obiektu to - urban lifestyle - czyli miejskie życie - w najlepszym znaczeniu tych słów. Wzięło się ono już z faktu zabudowania w 1873 r. naszej nieruchomości – również wówczas położonej w samym sercu miasta - zespołem wielkomiejskich kamienic z okazałym podwórcem. Choć prawa miejskie Łódź uzyskała w 1423 r., to na jej miejski styl wytrwale pracowały przedsiębiorcze pokolenia lodzermensch – mieszkańców przemysłowej Łodzi z końca XIX i pierwszej połowy XX wieku.

Zainspirowani łódzką secesją powołaliśmy do życia obiekt naturalnie wpisujący się w klimat serca naszego miasta. Szanując tradycyjne rozwiązania nie rezygnowaliśmy z nowoczesności ubranej w ponadczasową klasykę. Rezultat to tętniący życiem i dobrą energią obiekt, który jest powodem naszej dumy i jak wynika z opinii - zadowolenia naszych Gości.

piotrkowska 89

Idealna lokalizacja

Obiekt Piotrkowska 89 Apartments & Suites znajduje się w centralnym punkcie Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej, której nikomu nie trzeba przedstawiać. To najlepsza lokalizacja na załatwianie wszelkich spraw w całym mieście, na biznesowy pobyt, spotkanie z kulturą filmową i teatralną, rozrywkę, bezpieczny odpoczynek i w końcu zakupy. Przejście jedynie kilkunastu kroków dziedzińcem Piotrkowskiej 89 sprawi, że całe miasto otworzy swoje gościnne progi, a „Pietryna” zaprosi na najciekawszy spacer. Na terenie naszej nieruchomości ma siedzibę Konsulat Honorowy Królestwa Danii, stąd na elewacji frontowej kamienicy powiewają dwie duńskie flagi.

W pobliżu znajdują się siedziby publicznych urzędów i różnorodnych biur, liczne restauracje, kawiarnie i puby. Tylko nieco dłuższego spaceru wymaga dotarcie do parków, muzeów, kin, teatrów czy też Manufaktury – znanego w całej Polsce pofabrycznego kompleksu handlowo-usługowego. Obiekty, których nie możesz pominąć przygotowując plan zwiedzania Łodzi, a znajdujące się niedaleko naszych apartamentów to choćby Muzeum Miasta Łodzi - wizytówka miasta, czy EC1 - Centrum Nauki i Techniki. Prawdziwą gratką dla odwiedzających nas rodzin z dziećmi jest łódzkie Orientarium (obiekt westchnień wielbicieli zwierząt lądowych i wodnych) dojazd, do którego dzięki centralnej lokalizacji Piotrkowskiej 89 możliwy jest również publicznymi środkami komunikacji.

piotrkowska 89
Apartments & Suites

Każdy z apartamentów i pokoi przygotowujemy na przyjazd Gości z dbałością o każdy szczegół, starając się wypełnić oczekiwania i potrzeby każdego z Nich. Naszym pragnieniem jest, aby nasi Goście czuli się u nas jak u dobrych przyjaciół. Udoskonalając i rozbudowując naszą ofertę o nowe pokoje, podnosimy systematycznie ich standard, a mając na celu wygodę Gości nieustannie proponujemy nowe rozwiązania i udogodnienia. Kreatywności mówimy stanowcze TAK!

PIOTRKOWSKA 89

Relaks przy winieW każdym z naszych apartamentów oraz przy recepcji czeka na Gości nieWINNA niespodzianka. Kieliszek dobrego wina zwykle zapewnia dobry nastrój i błogi relaks – zadbaliśmy i o to!

PIOTRKOWSKA 89

Smaczna przystańNa terenie Piotrkowskiej 89 znajdują się restauracje oferujące specjały z różnych zakątków świata - od kuchni azjatyckiej przez włoską po libańską. Miłośnicy kuchni polskiej znajdą u nas restaurację oferującą wyborne pierogi i szereg innych, rodzimych przysmaków. Jedno jest pewne - głodny od nas nie wyjdziesz!

OPINIE

Nasz powód do radości, czyli opinie Gości