The Cappa

piotrkowska 89
Wygoda i funkcjonalność to klucz do udanego wypoczynku!

W naszej ofercie przedstawiamy do wyboru 22 pokoje i apartamenty. Są to pokoje dwu i czteroosobowe oraz 2 apartamenty sześcioosobowe, w różnym standardzie, dostosowane do wymagań każdego klienta. Wszystkie wyposażone są w oddzielną łazienkę, zestaw do parzenia kawy i herbaty, wifi, dostęp do platformy streamingowej Netflix, zestawy ręczników oraz artykuły pierwszej potrzeby, zapewniające komfort i wygodę w czasie pobytu u nas. Wszystko zostało zaprojektowane i zaplanowane w taki sposób, by klient miał to, czego potrzebuje podczas wypoczynku, nauki czy pracy. Priorytetem jest wygoda, ale nie zapomnieliśmy o elegancji i funkcjonalności. Ponadto, do większości z naszych 22 pokoi oprócz schodów prowadzi winda, co powoduje, że nasz obiekt jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych.piotrkowska 89

Miejsce, które Cię zaskoczy

Piotrkowska 89 to miejsce, gdzie priorytetem jesteś Ty i Twoje oczekiwania, a naszym zadaniem jest rozpieszczanie Gości i dlatego w każdym pokoju czeka nieWinna niespodzianka, pyszne krówki i bed notes do przeczytania przed zaśnięciem.
piotrkowksa 89

Apartementy Classic

Wygodne pokoje dla osób ceniących minimalizm i klasykę.

piotrkowksa 89

Apartementy Superior

W pełni wyposażone pokoje w secesyjnym stylu.

piotrkowksa 89

Apartementy DeLuxe

Niezwykle eleganckie pokoje dla najbardziej wymagających.

piotrkowska 89
Ważne informacje
Przyjazd

Zameldowanie od godziny 16:00
Wyjazd

Wymeldowanie do godziny 10:00
Parking

W pobliżu znajduje się parking strzeżony płatny. Wjazd na parking znajduje się od ulicy Kościuszki 34.

Zwierzęta domowe

Kochamy zwierzęta i jesteśmy przygotowani na ich przyjazd z Wami. Mamy dla nich legowiska i miseczki, a na Recepcji ich Opiekunowie otrzymają list powitalny oraz smakołyk. Prosimy pamiętać o opłacie za pupila - przygotowanie pokoju na przyjazd kolejnego Gościa, w którym przebywały kochane przez nas psy czy koty, wymaga szczególnej staranności.

Formy płatności

Gotówka
Forma płatności

Karta płatnicza